Registrace on-line je UZAVŘENA

Výše startovného činí 300 Kč. Registrace přes internet končí  14 dní před konáním závodu (bude upřesněno), následně se lze registrovat pouze na místě v den konání závodu – 400 Kč. Po odeslání registrace obdržíte informace k platbě emailem. (Pokud Vám informace nepřijdou, zkontrolujte si prosím složku “spam”, nebo nám napiště na behamapomaham@gmail.com). Platbu prosím uhraďte do 7 kalendářních dní. Registrace, které nebudou do 7 dní zaplacené budou neplatné a ze seznamu registrovaných budou smazány.

Registrací do závodu souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (dle GDPR) pro účely závodu.  

 

Seznam registrovaných závodníků

Tabulka se aktualizuje po znovunačtení stránky.
Submitted
jmeno
prijmeni
mesto
souhlas
2020-09-10 20:54:22 +02:00
Jakub
Racansky
Brno
1
2020-09-10 08:46:29 +02:00
Markéta
Wechová
Moravský Krumlov
1
2020-09-09 20:47:16 +02:00
Kristýna
Dušková
1
2020-09-09 20:46:41 +02:00
Barbora
Dušková
1
2020-09-09 20:45:56 +02:00
Dominika
Dušková
1
2020-09-09 12:11:15 +02:00
Hana
Štěpánová
Moravskáý Krumlov
1
2020-09-08 15:50:30 +02:00
Petr
Štourač
Vyskov
1
2020-09-07 15:04:49 +02:00
Radoslav
Kala
Drnovice
1
2020-09-06 20:01:54 +02:00
Adéla
Surá
Černa Hora,Rozběháme Boskovicko
1
2020-09-05 15:59:33 +02:00
Jakub
Pospíšil
Fifák Nouzka
1
2020-09-03 23:33:42 +02:00
Ondřej
Kramář
Uherské Hradiště
1
2020-09-03 22:43:45 +02:00
Kamila
Kratochvilová
Čechy pod Kosířem
1
2020-09-03 22:41:56 +02:00
Mikuláš
Kratochvil
Čechy pod Kosířem
1
2020-09-03 21:23:37 +02:00
Marcela
Ptáčková
Luleč
1
2020-09-03 21:18:07 +02:00
Eva
Golcová
Vyškov
1
2020-09-01 20:11:54 +02:00
Simona
Talarovicova
Vyskov
1
2020-08-31 20:04:28 +02:00
Vladimíra
Julínková
Vyškov
1
2020-08-31 19:27:54 +02:00
Lucie
Marhonsova
1
2020-08-31 16:29:21 +02:00
Vlastimil
Zbořil
Ivanovice na Hané
1
2020-08-31 15:24:44 +02:00
Michaela
Kutálková
Vyškov
1
2020-08-31 15:18:51 +02:00
David
Kutálek
Vyškov
1
2020-08-31 13:40:52 +02:00
Šárka
Jurečková
Bílovice nad Svitavou
1
2020-08-31 13:40:00 +02:00
Per
Jurečka
Bílovice nad Svitavou
1
2020-08-31 13:30:02 +02:00
Iva
Vavřičková
TJ Bečkodrom
1
2020-08-31 12:38:39 +02:00
Jan
Konečný
Brno
1
2020-08-31 12:36:50 +02:00
Dana
Kučerová
Brno
1
2020-08-31 11:17:35 +02:00
Hana
Soldánová
Slavkov u Brna
1
2020-08-30 22:06:18 +02:00
Marek
Labudík
Vyškov
1
2020-08-30 19:03:56 +02:00
Jana
Pyd
Vyškov
1
2020-08-30 09:09:03 +02:00
Pavlina
Georgiadisova
Vyškov
1
2020-08-30 09:01:00 +02:00
Iveta
ANTOŠOVÁ
Střelice
1
2020-08-30 08:32:31 +02:00
Iveta
Ryšánková
Vyškov
1
2020-08-29 13:40:42 +02:00
Jana
Šášková
Vyškov
1
2020-08-29 08:15:33 +02:00
Petr
Bureš
SK Kobra Kobeřice,z.s
1
2020-08-28 21:51:21 +02:00
Dominika
Jurášová
Brno
1
2020-08-28 13:49:58 +02:00
Alžběta
Podráská
Strážnice
1
2020-08-27 21:34:44 +02:00
Hana
Slavíková
Vyškov
1
2020-08-26 22:46:56 +02:00
Adam
Wagner
Vyškov
1
2020-08-26 22:45:31 +02:00
Eva
Wagnerová
Vyškov
1
2020-08-26 09:45:40 +02:00
Martin
Michálek
SK Alpaka Vyškov
1
2020-08-25 19:15:06 +02:00
Zdeněk
Antl
Prostějov
1
2020-08-25 08:18:58 +02:00
Jan
Spirir
Bučovice
1
2020-08-25 07:07:09 +02:00
Jana
Vaková
Prostějov
1
2020-08-21 18:09:12 +02:00
Anna
Novotná
1
2020-08-21 09:19:23 +02:00
Lukáš
Orálek
Dědice
1
2020-08-21 09:15:31 +02:00
Markéta
Gregorová
Opatovice
1
2020-08-20 20:04:38 +02:00
Petr
Novotný
Spolu pro Moravu
1
2020-08-19 20:42:44 +02:00
Hana
Pelzová
1
2020-08-19 20:36:15 +02:00
Hana
Mikuláškova
Vyškov
1
2020-08-18 20:31:19 +02:00
Pavel
Horák
Nezamyslice
1
2020-08-18 19:23:17 +02:00
Radek
Hradil
Fifak Nouzka
1
2020-08-18 18:43:05 +02:00
Tomáš
Steiner
AK Drnovice
1
2020-08-18 13:29:49 +02:00
Jan
Hotovec
1
2020-08-16 21:36:52 +02:00
Alena
Doležalová
Šlapanice
1
2020-08-14 13:55:19 +02:00
Jana
Pelikánová
Vyškov
1
2020-08-10 09:59:51 +02:00
Radúz
Zahoranský
Kobeřice u Brna
1
2020-08-10 09:57:15 +02:00
Monika
Zahoranská
Lear Brno
1
2020-08-07 20:09:54 +02:00
Eva
Zarembová
Vyškov
1
2020-07-28 09:27:01 +02:00
Monika
Heroudková
Ivanovice na Hané
1
2020-07-27 20:23:11 +02:00
Petra
Hammer
Brno
1
2020-07-27 20:20:54 +02:00
Veronika
Tynklová
Ivanovice na Hané
1
2020-07-25 14:51:51 +02:00
Stefania
Georgiadisová
Vyškov
1
2020-07-03 21:45:01 +02:00
Nela
Pešková
Vyškov
1
2020-07-03 21:42:34 +02:00
Lucie
Grohmannová
Vyškov
1
2020-07-03 21:41:20 +02:00
Petr
Grohmann
Vyškov
1
2020-05-04 14:51:43 +02:00
Petr
Novotný
Brantice
1
2020-04-04 08:42:28 +02:00
Michaela
Fleissigová
Vyškov
1
2020-03-13 16:46:41 +01:00
Hermína
Musilová
Vyškov
1
2020-03-13 16:45:06 +01:00
Leona
Hajšmanová
Vyškov
1
2020-03-13 16:44:22 +01:00
Jiří
Hajšman
Vyškov
1
2020-03-10 20:44:29 +01:00
Eva
Studená
Modřice
1
2020-03-08 13:54:03 +01:00
Ján
Dzurenda
Vyškov
1
2020-03-06 18:30:51 +01:00
Jana
Puterová
Vyškov
1
2020-03-04 21:25:06 +01:00
Jiří
Vohanka
Konice
1
2020-03-04 18:01:35 +01:00
Martin
ZOUL
Rousínov, Slavíkovice
1
2020-02-26 09:17:42 +01:00
Monica
Mihaescu
Bucharest
1
2020-02-24 16:54:49 +01:00
Ivana
Mužíková
Kroměříž
1
2020-02-24 16:53:18 +01:00
Jiří
Petřík
Kroměříž
1
2020-02-23 19:52:58 +01:00
Dominik
Votava
STG Vyškov
1
2020-02-21 12:43:23 +01:00
Matúš
Glinda
Vyskov
1
2020-02-20 17:36:48 +01:00
Denisa
Trněná
Rousínov
1
2020-02-20 08:24:37 +01:00
Eva
Vitásková
1
2020-02-20 01:40:54 +01:00
Christian
Georgiu
Vyškov
1
2020-02-18 16:27:51 +01:00
Ondřej
Nohel
Zelená Hora
1
2020-02-16 20:37:09 +01:00
Petr
Voznica
Brno
1
2020-02-16 17:21:40 +01:00
Petr
Kozánek
2BOHEMIA
1
2020-02-16 15:29:18 +01:00
Jan
Graclík
1
2020-02-16 11:33:02 +01:00
Zdenek
Zabloudil
Vyskov
1
2020-02-13 07:33:56 +01:00
Pavel
Bečička
Prostějov
1
2020-02-13 07:32:55 +01:00
Kateřina
Bečičková
Prostějov
1
2020-02-12 14:04:40 +01:00
Martina
Popeláková
Újezd u Brna
1
2020-02-12 10:11:38 +01:00
Alena
Vykoukalová
Slavkovské ženy v běhu
1
2020-02-09 22:28:37 +01:00
Karel
Navrátil
NC Vyškov
1
2020-02-03 09:05:35 +01:00
Jitka
Pavesková
Velux
1
2020-02-02 18:50:00 +01:00
Světlana
Petříková
Slavkovské ženy v běhu
1
2020-02-02 14:22:18 +01:00
Antonín
Bastl
Drnovice
1
2020-01-31 14:17:07 +01:00
Jana
Hrubá
Velux
1
2020-01-31 11:02:19 +01:00
Martina
Pořízková
Vyškov
1
2020-01-31 09:59:47 +01:00
Hana
Čechová
1
2020-01-30 23:07:56 +01:00
Lucie
Plisková
1
2020-01-30 22:36:28 +01:00
Zdeňka
Sedláčková
Vyškov
1
2020-01-30 12:13:15 +01:00
Zdenka
Holásková
Velux
1
2020-01-30 11:16:42 +01:00
Ivana
Mikulenčáková
Velux
1
2020-01-30 07:06:57 +01:00
Daniel
Trusina
Velux
1
2020-01-29 23:17:32 +01:00
Šimon
Bartoníček
1
2020-01-29 17:24:47 +01:00
Alena
Čtvrtníčková
Vyškov
1
2020-01-29 14:03:29 +01:00
Marie
Gregorová
Vyškov
1
2020-01-29 13:55:08 +01:00
Tereza
Dvořáková
Vyškov
1
2020-01-28 17:37:31 +01:00
Petr
Kejha
Vyškov
1
2020-01-28 17:36:45 +01:00
Eva
Šefčíková
Praha
1
2020-01-28 16:55:53 +01:00
Jana
Janečková
Vyškov
1
2020-01-27 10:52:13 +01:00
Petr
Svoboda
VELUX
1
2020-01-27 09:39:17 +01:00
Rostislav
Kadlík
Švábenice
1
2020-01-27 08:19:41 +01:00
Martina
Kadlíková
Švábenice
1
2020-01-26 12:57:57 +01:00
Jiří
Gregor
Vyškov
1
2020-01-23 16:42:12 +01:00
Marek
Kavečka
Drnovice
1
2020-01-23 15:10:15 +01:00
Dana
Hrušková
OKM Vyškov
1
2020-01-23 14:13:04 +01:00
Petr
Bárek
Vyškov
1
2020-01-23 07:47:55 +01:00
Andrea
Přecechtělová
Nezamyslice
1
2020-01-22 19:44:29 +01:00
Martin
Mohaupt
Zdounky
1
2020-01-21 17:25:02 +01:00
Pavel
Hanák
1
2020-01-21 11:06:40 +01:00
Tomáš
Barnet
Měrovice nad Hanou
1
2020-01-20 13:46:51 +01:00
Marcela
Kocourková
Prostějov
1
2020-01-19 11:27:15 +01:00
Jiří
Bébar
Drnovice
1
2020-01-19 11:26:22 +01:00
Lenka
Špičková
Drnovice
1
2020-01-17 16:16:53 +01:00
David
Navrátil
MK Prostějov
1
2020-01-17 07:26:55 +01:00
Pavel
Dvořák
Vyškov
1
2020-01-16 10:37:37 +01:00
Milan
Hýzl
Vážany V.
1
2020-01-16 10:36:08 +01:00
Petr
Jalůvka
Vyškov
1
2020-01-16 07:55:37 +01:00
Martin
Matys
Drnovice
1
2020-01-15 10:03:52 +01:00
Tomáš
Bětík
Lear Brno
1
2020-01-15 09:41:49 +01:00
Josef
Derka
Švábenice
1
2020-01-15 09:40:30 +01:00
Eva
Derková
Švábenice
1
2020-01-15 06:59:27 +01:00
Ilona
Dvořáčková
COE Team
1
2020-01-14 07:55:37 +01:00
Klára
Sedláčková
Nemojany
1
2020-01-14 07:50:31 +01:00
Patrik
Valouch
Nemojany
1
2020-01-13 19:08:27 +01:00
Jaroslav
Zapletalík
Litovel
1
2020-01-13 16:37:30 +01:00
Pavel
Čepán
Vyškov
1
2020-01-13 11:41:24 +01:00
Tomáš
Rozehnal
Pístovice
1
2020-01-13 10:16:12 +01:00
Zuzana
Matysová
Vyškov
1
2020-01-13 07:11:24 +01:00
Kateřina
Doupovcová
Vyškov
1
2020-01-13 07:04:59 +01:00
Pavla
Matysová
Drnovice
1
2020-01-12 17:24:55 +01:00
Tomáš
Snovák
1
2020-01-12 13:48:53 +01:00
Markéta
Vychodilová
SK Kobra Kobeřice, z.s.
1
2020-01-12 13:47:02 +01:00
Marcela
Vychodilová
SK Kobra Kobeřice, z.s.
1
2020-01-12 12:17:20 +01:00
Veronika
Jančová
Katoda Olomóc
1
2020-01-11 13:05:50 +01:00
Monika
Jančová
Katoda Olomóc
1
2020-01-11 13:04:43 +01:00
Roman
Janča
Katoda Olomóc
1
2020-01-10 12:00:17 +01:00
Pavel
Němec
Vyškov
1
2020-01-10 11:26:37 +01:00
Zdenek
Ulrich
VELUX
1
2020-01-10 07:18:05 +01:00
Šárka
Slouková
Vyškov+Rozbehame Boskovicko
1
2020-01-09 07:25:57 +01:00
Michala
Otevřelová
Běhám a pomáhám
1
2020-01-08 21:49:44 +01:00
Roman
Talarovič
Vyškov
1
2020-01-08 12:51:39 +01:00
Helena
Šilerová
Račice
1
2020-01-08 10:02:26 +01:00
Lubomír
Čtvrtníček
Opatovice
1
2020-01-07 22:45:58 +01:00
Marie
Poldaufová
Vyškov
1
2020-01-07 22:33:00 +01:00
Miroslava
Gregorová
Vyškov
1
2020-01-07 17:08:10 +01:00
Petra
Smetanová
Vyškov
1
2020-01-07 16:04:25 +01:00
Romana
Říhová
Bukovinka
1
2020-01-07 15:49:03 +01:00
Jiří
Drmela
Zelená Hora
1
2020-01-07 14:15:02 +01:00
Aleš
Vychron
VAN LEEUWEN
1
2020-01-07 13:11:05 +01:00
Monika
Tilšerová
Vyškov
1
2020-01-07 12:33:16 +01:00
Jan
Šášek
SST
1
2020-01-07 10:40:23 +01:00
Jarmila
Poláková
Vyškov
1
2020-01-07 09:25:14 +01:00
Miroslava
Stetkova
Kurim
1
2020-01-07 09:17:47 +01:00
Petr
Ptáček
RebelBean Runners
1
2020-01-07 08:49:19 +01:00
Pavel
Dvořák
Vyškov
1
2020-01-07 08:38:02 +01:00
Lucie
Danko
Running zone Brno
1
2020-01-07 08:37:23 +01:00
Květoslav
Pašek
Šneci v běhu
1
2019-12-27 17:23:02 +01:00
Jana
Toufarová
Vyškov
1
2019-12-20 21:20:56 +01:00
Iveta
Vašíčková
Jihlava
1
2019-12-20 21:19:43 +01:00
Jiří
Heřmanský
Jihlava
1
2019-12-20 14:43:35 +01:00
Miroslav
Jaroš
Brno
1
2019-12-20 14:14:07 +01:00
Petr
Macura
SUNTEL
1
2019-12-20 14:13:24 +01:00
Jozef
Beták
SUNTEL
1
2019-12-20 14:12:41 +01:00
Ondřej
Surka
SUNTEL
1
2019-12-20 14:11:44 +01:00
Ondřej
Baťek
SUNTEL
1
2019-12-20 14:11:02 +01:00
Jan
Žďárský
SUNTEL
1
2019-12-20 14:10:14 +01:00
Roman
Řezníček
SUNTEL
1
2019-12-19 10:10:57 +01:00
Iveta
Pospíšilová
1
2019-12-19 10:09:50 +01:00
Marek
Pospíšil
1
2019-12-19 10:08:03 +01:00
Lucie
Pospíšilová
Vyškov
1
2019-12-19 10:05:37 +01:00
Petr
Pospíšil
Vyškov
1
2019-12-18 20:48:54 +01:00
Kateřina
Pospíšilová
Vyškov
1
2019-12-18 20:47:59 +01:00
Radek
Pospíšil
Vyškov
1
2019-12-18 20:15:35 +01:00
Jana
Zelová
Vyškov
1
2019-12-18 18:56:37 +01:00
Petra
Vojtková
Luleč
1
2019-12-18 18:35:42 +01:00
Lucie
Zabloudilova
Vyskov
1
2019-12-18 18:07:38 +01:00
Martina
Vojtkova
Vyškov
1
2019-12-18 17:43:19 +01:00
Iva
Mončeková
Vyškov
1
2019-12-18 16:47:04 +01:00
Iveta
Čtvrtníčková
Vyškov
1
2019-12-18 16:00:46 +01:00
Hana
Steinerová
Vyškov
1
2019-12-18 14:52:10 +01:00
Petr
Zemánek
Vyškov
1
2019-12-18 14:37:29 +01:00
Kateřina
Kay Nováková
Prostějov
1
2019-12-17 15:16:51 +01:00
Martin
Vašák
Zdoňov
1